Placering Namn TID Klubb/Bolag
1 Anders Österlund 1.14.22 Västerås SOK
2 Roger Carlsson 1.23.19 Västerås LK
3 Per Lundström 1.24.44  
4 Mattias Anglemark 1.24.59  
5 Per-Olov Andersson 1.25.39 IFK Västerås Skidklubb
6 Daniel Allard 1.25.56 Eskilstuna Friidrott
7 Kim Christensen 1.27.08 Team Siberia
8 Andreas Degerfeldt 1.27.09 Team Siberia
9 Pär Muhr 1.27.49 Bombardier
10 Niclas Lestander 1.28.11 ABB
11 Tommy Vikman 1.31.09 Upsala IF
12 Ken Norström 1.31.22 Vilsta IK
13 Daniel Ek 1.31.57 Västerås LK
14 Per-Olov Åberg 1.33.32 Eskilstuna Friidrott
15 Anders Lång 1.33.51 ABB
16 Kerstin Rosenqvist 1.34.25 Västerås LK
17 Tobias Åsell 1.36.45  
18 Johan Wändell 1.37.48 Västerås SOK
19 Dan Rylander 1.38.40 ABB
20 Caj Svensson 1.39.34 Westinghouse
21 Martin Jenssen 1.40.11 Westinghouse
22 Jörgen Ruth 1.41.20 ABB
23 Jonas Tornhed-Jensen 1.41.39 Westinghouse
24 Stefan Frennemo 1.41.43 ABB
25 Karin Alexandersson 1.42.12 Veidekke IF
26 Henrik Tengvall 1.42.19 ABB
27 Jan Brangefält 1.42.53  
28 Anders Elvén 1.42.57  
29 Hans Andersson 1.44.01 ABB
30 Anders Blad 1.45.14  
31 Reine Eklund 1.45.52 IFK Västerås Skidklubb
32 Anders Åberg 1.47.34 IFK Västerås Skidklubb
33 Tomas Hidman 1.47.40 ABB
34 Björn Gårdensjö 1.49.17 Bombardier
35 Jan-Erik Almkvist 1.50.43 IFK Västerås Skidklubb
36 Jenny Eliasson 1.50.48  
37 Leif Bertils 1.51.58  
38 Celine Allard 1.53.12 Eskilstuna Friidrott
39 Per Johansson 1.54.53 ABB
40 Joakim Larsson 1.56.15  
41 Robert Johansson 1.57.41  
42 Stefan Andersson 1.59.04  
43 Fredrik Pusa 1.59.29 Sundbyberg
44 Henrik Samuelson 1.59.32 Nymans Ur
45 Håkan Holmberg 1.59.54 ABB
46 Lasse Rekonen 2.00.10 ABB
47 Magnus Svevar 2.00.28 Järfälla OK
48 Henrik Gustafsson 2.01.51  
49 Felix Siljebäck-Larsen 2.02.48  
50 Lars Karlsson 2.03.22 ABB
51 Ulf Björkman 2.05.07 Westinghouse
52 Subrat Sahou 2.05.29 ABB
53 Jörgen Olmats 2.07.54 IFK Västerås Skidklubb
54 Tård Wennerborg 2.08.56  
55 Rebecka Johansson 2.10.07  
56 Dulce Vilaca 2.10.16 Bombardier
57 Isabel Quiras 2.13.04 Bombardier
58 Fredrik Bratterud 2.21.59 Frälsningsarmén
59 Ian Radolovic 2.21.59 Bombardier
60 Zhou Lie 2.22.25 Bombardier
61 Martin Olsson 2.32.34  
62 Mats Johansson 2.33.41 ABB
63 Magnus Eriksson 2.33.42  
64 Marcus Granlund Bröt  
65 Harald Kling Bröt  
66 Camilla Eriksson Bröt  

Skriv en kommentar: (Klicka här)

123minsida.se
Bokstäver kvar: 160
OK Skickar...

Dulce Vilaca | Svar 18.09.2013 16.44

Tack

Martin | Svar 10.09.2013 12.46

Hi - thanks for the correction. The list is updated now. //Martin

Dulce Vilaca | Svar 10.09.2013 12.39

Hi
I'm Dulce on the 56 Thank you for this nice race
I'd like you to correct my name which is Dulce Vilaca and remember that I'm a woman and I 'm Bombardier als

Se alla kommentarer

| Svar

Senaste kommentarer

10.09 | 12:24

Hej Mattias - ok fixat. //Martin

...
09.09 | 12:44

Min tid blev fel i listan, ska vara 2.02.49.

...
01.09 | 12:49

Hi James - can you explain what mp is? //Martin

...
01.09 | 10:48

Hello Martin,
Do you track mp for tomorrow's half marathon Please share it.

Best

James

...
Du gillar den här sidan