Placering Namn TID Bolag/Klubb
1 Anders Österlund 1.11.32 Västerås SOK
2 Roger Carlsson 1.23.38  
3 Anders Wigzell 1.24.52 Sundbyberg
4 Pär Muhr 1.25.09 Västerås Löparklubb
5 Jonas Lindegren 1.25.20 Västerås SOK
6 Per-Olov Andersson 1.25.43 IFK Västerås Skidklubb
7 Daniel Allard 1.26.08 Eskilstuna.
8 Tommy Wikström 1.27.07 Västerås Löparklubb
9 Jesper Sahlstedt 1.27.35  
10 Mikael Jonsson 1.28.20 ABB Robotics
11 Rikhard Hänninen  1.29.29 Vilsta IK
12 Kim Christensen    1.29.30  
13 Bo Johansson 1.31.06 Västerås Löparklubb
14 William Linnefell 1.31.58 Running Relations. 
15 Kerstin Rosenqvist  1.32.10 Västerås Löparklubb
16 Patrik Samuelsson 1.32.30  
17 Jonas Branting 1.32.51 Vilsta IK
18 Dan Rylander 1.33.42 ABB Robotics
19 Anders Malmquist 1.34.04 Westinghouse
20 Mikael Fridholm 1.34.59 Västerås Löparklubb
21 Stefan Roth 1.35.33 Västerås Löparklubb
22 Gustaf Floström 1.36.24 ABB Robotics
23 Lars-Ove Höök 1.38.48 Västerås Löparklubb
24 Tomas Kristoffersson 1.40.28 ABB/TP2/Ludvika
25 Erik Stenbäck 1.41.55  
26 Tony Larsson 1.42.25 Kungsörs SK
27 Jacob Monah 1.42.53  
28 Elin Genneby 1.43.05 Heby AIF
29 Ismail Kakabaveh 1.43.16  
30 Peter Lundberg 1.43.24 ABB POW
31 Sjoerd Bosga 1.43.50 ABB CRC
32 Stefan Frennemo 1.43.52 ABB APR
33 Thomas Hidman 1.44.01 ABB Robotics
34 Carl Hedman 1.44.24 Västerås Friidrott
35 Anders Blad 1.44.34  
36 Viktor Kangro 1.47.56 Västerås Löparklubb
37 Henrik Zetterberg 1.48.53  Västerås Cykel Klubb
38 Jenny Eliasson 1.49.23 Västerås Löparklubb
39 Mattias Lövenmark 1.49.27 ABB Robotics
40 Patrizia Strandman 1.49.48  
41 Leif Bertils 1.50.02 ABB Machines
42 Daniel R Andersson 1.51.29 ABB Robotics
43 Dan Sintorn   1.51.59  
44 Kristian Johnsson 1.52.16 Västerås Löparklubb
45 Paul-Erik van Gemst            1.52.32 Uppsala
46 Mikael Björkbacka 1.52.46  
47 Robin Granberg 1.53.06  
48 Kim Ahola 1.55.41  
49 John-Fredric Sevebrand 1.56.56  
50 Conny Andersson 1.56.57 Rönnby Oldtimers LöparFörening
51 Henrik Samuelsson 1.57.20  
52 Anna Hagström 1.59.05  
53 Magnus Svevar 1.59.13  
54 Mimmi Andersson 2.02.33 Uppsala
55 Camilla Thörnberg 2.04.02 ABB/HR
56 Elisabet Hallonsten 2.04.49  
57 Andreas Rudin 2.05.15 Vilsta IK
58 Fredrik Pusa 2.05.27 Sundbyberg
59 Jonny Lorenzi 2.10.27 ABB Robotics
60 Celine Allard 2.16.41 Eskilstuna.
61  Christian Graichen 2.18.26  
62 Mats I Johansson 2.21.04 ABB/SAS/COFI
63 Martin Söderberg Bröt  
64 Anders Lång Bröt  
65 Karina Larsson Bröt  
66 Alexina Brännlund Bröt  
67 Tommy Alkefjärd Bröt  
68 Arne Nordberg Bröt  
69 Anna Nordgren Bröt  

Skriv en kommentar: (Klicka här)

123minsida.se
Bokstäver kvar: 160
OK Skickar...
Se alla kommentarer

| Svar

Senaste kommentarer

10.09 | 12:24

Hej Mattias - ok fixat. //Martin

...
09.09 | 12:44

Min tid blev fel i listan, ska vara 2.02.49.

...
01.09 | 12:49

Hi James - can you explain what mp is? //Martin

...
01.09 | 10:48

Hello Martin,
Do you track mp for tomorrow's half marathon Please share it.

Best

James

...
Du gillar den här sidan