Placering Startnummer Namn Bolag Tid
1 16 Jesper Sahlstedt 1.23.52
2 31 Jonas Lundin Västerås SOK 1.24.58
3 1 Mats Petersson ABB 1.27.12
4 45 Pär Muhr Västerås Löparklubb 1.28.07
5 29 Robert Drottz 1.28.15
6 14 Anders Wigzell 1.30.23
7 69 Bo Johansson Västerås Löparklubb 1.31.31
8 10 Christer Wahl 1.32.52
9 71 Tony Larsson Kungsörs SK 1.33.01
10 66 Roger Carlsson 1.33.10
11 35 Rasmus Eklund 1.33.15
12 50 Jonas Haulin ABB 1.33.51
13 17 Jan Skagerlund 1.34.37
14 36 Magnus Alm Hallstahammar SK 1.34.44
15 42 Joakim Sundh 1.35.47
16 21 Daniel Ek 1.35.52
17 64 Jouko Mourujärvi IFK Sala 1.38.12
18 51 Joacim Ålebo 1.38.19
19 8 Stefan Roth ABB 1.39.11
20 3 Per Lantorp Bombardier 1.39.30
21 57 Magnus Dahlberg Åskebro Cykelklubb 1.39.43
22 56 Anders Blad Västerås Löparklubb 1.40.00
23 38 Jan Slomski ABB 1.41.34
24 15 Dan Rylander ABB ROP 1.42.44
25 65 Anders Fridh Bombardier 1.43.23
26 5 Daniel Granström 1.44.11
27 54 Emelie Gauffin Västerås SS Triathlon 1.44.15
28 37 Anders Årenäs ABB 1.44.21
29 40 Andreas Hill Kund till Joacim/ABB 1.44.52
30 63 Göran Hammarson 1.45.00
31 44 Herbert Gunell 1.45.53
32 11 Andreas Hultin 1.46.40
33 19 Åke Bromö ABB 1.46.58
34 52 Mikael Segerholm Volvo 1.47.09
35 76 Lars Henning 1.48.15
36 33 Simon Sköld 1.49.26
37 30 Tomas Hidman ABB 1.49.35
38 22 Per JG Johansson PA/G/GD 1.50.21
39 24 Stefan Frennemo ABB 1.50.40
40 74 Per.er.Eriksson ABB 1.51.18
41 27 Jenny Eliasson Westinghouse 1.51.32
42 62 Tommy Alkefjärd ABB 1.52.04
43 23 Martin Zetterberg ABB  1.52.19
44 55 Sofie Lindqvist 1.53.08
45 39 Joacim Sterner Skandia 1.53.19
46 60 Magnus Höglund 1.54.23
47 48 Mats-Åke Isaksson 1.54.48
48 70 Johan Grankvist ABB 1.55.09
49 34 Jan-Erik Almkvist IK Livsnerven 1.56.52
50 46 Ric Longenecker Westinghouse 2.01.05
51 61 Olle Jansson Acando 2.02.47
52 58 Maria Kumpula ICA 2.03.54
53 43 Peter Höglund ABB 2.05.18
54 49 Cecilia Isaksson 2.07.49
55 12 Patrik Axelstjerna Bombardier     2.13.07
56 68 Anders S Carlsson ABB 2.19.40
57 4 Agneta Alm Bombardier 2.21.04
58 2 Mats Johansson ABB 2.22.30
59 72 Torbjörn Bergstrand Bombardier 2.25.19
60 59 Åsa Andersson 2,26,47
61 67 Folke Willner 2.27.17
62 18 Jim Cordts 2.34.25
63 20 Mette Jansson Rocklundisternas IF 3.00,08
64 47 Johan Ståhl ABB Gymn 16 km
65 53 Hans Andersson ABB 16 km
66 73 Magnus Thysk Scandia 11 km

Skriv en kommentar: (Klicka här)

123minsida.se
Bokstäver kvar: 160
OK Skickar...
Se alla kommentarer

| Svar

Senaste kommentarer

10.09 | 12:24

Hej Mattias - ok fixat. //Martin

...
09.09 | 12:44

Min tid blev fel i listan, ska vara 2.02.49.

...
01.09 | 12:49

Hi James - can you explain what mp is? //Martin

...
01.09 | 10:48

Hello Martin,
Do you track mp for tomorrow's half marathon Please share it.

Best

James

...
Du gillar den här sidan