Placering Startnummer Namn Bolag Tid
1 76 Anders Österlund Västerås SOK 1.13.29
2 65 Niclas Lestander ABB 1.23.15
3 30 Anders Wigsell Sunbybergs IK 1.24.56
4 39 Jonas Lindgren 1.25.41
5 89 Roger Karlsson Västerås Löparklubb 1.26.02
6 73 Andreas Karlsson Mariestads FK 1.27.34
7 42 Mats Peterson ABB 1.28.48
8 49 Joar Johansson ABB 1.28.50
9 70 Per-Olov Andersson IFK Västerås Skidklubb 1.29.50
10 11 Daniel Ek Västerås Löparklubb 1.30.26
11 78 Magnus Engdahl Bombardier 1.31.11
12 8 Andreas Hultin Västerås Löparklubb 1.33.16
12 86 Bo Johansson Västerås Löparklubb 1.33.16
13 52 Johan Wändell Bombardier 1.33.41
14 47 Caj Svensson Westinghouse 1.33.44
15 87 Kerstin Rosenquist Västerås Löparklubb 1.34.05
16 41 Örjan Bohlin   1.34.23
17 23 Dan Rylander ABB 1.34.57
18 72 Andreas Hill 1.34.59
19 79 Jörgen Ruth Västerås Löparklubb 1.35.10
20 67 Robert Brink Västerås Löparklubb 1.35.28
21 36 Ben Stregnell Västerås SOK 1.36.07
22 82 Göran Palmgren Barkarö 1.36.11
23 55 Gunilla Cedergren Westinghouse 1.36.20
23 32 Jacob Persson ABB 1.36.20
24 16 Per Lanndtorp Bombardier 1.36.36
25 27 Stefan Roth Västerås Löparklubb 1.36.47
26 20 Tony Larsson Kungsör  Sk 1.37.20
27 71 Erik Backlund 1.38.47
28 37 Emil Bägén 1.39.29
29 14 Daniel Kilbo 1.40.13
30 77 Åsa Andersson 1.40.49
31 12 Anders Årenäs ABB 1.40.52
32 25 Anders Blad Västerås Löparklubb 1.42.06
33 29 Eric Johansson Öresundsbro 1.42.53
34 60 Abbas Chabok 1.42.55
35 50 Tomas Hidman IFK Västers Skidklubb 1.43.05
36 61 Kenneth Lindahl 1.43.25
37 64 Kristina Matsson 1.43.37
38 26 Jan Slomski ABB 1.43.42
39 51 Andreas Klintberg PEAB 1.44.51
40 66 Petra Lestander 1.45.48
41 81 Bryson Saulo 1.45.57
42 59 Petra Carlsson 1.46.20
43 18 Tobias Åsell 1.46.37
44 24 Mikael Björkbacka ABB 1.47.40
45 15 Andreas Braneby 1.47.49
46 35 Dan Asplund 1.47.56
47 4 Magnus Grönlund ABB 1.48.09
48 5 Simon Sköld   1.48.42
49 84 Per Eriksson IFK Västeras Skidklubb 1.48.46
50 38 Martin Zetterberg ABB 1.49.49
51 13 Howard Leamon ABB 1.51.31
52 75 Lars Johnson Delta 1.51.38
53 80 Henrik Gustavsson Bombardier 1.51.45
54 17 Kristian Johnsson ABB 1.53.18
55 83 Jan Stavås Västerås Cykelklubb 1.55.02
56 44 Björn Gårdensjö Bombardier 1.55.48
57 21 Karina Larsson Kungsör  Sk 1.55.54
58 48 Stefan Bäckström ABB 1.56.24
59 53 Niklas Sundström 1.56.27
60 88 Jenny Eliasson Västerås Löparklubb 1.56.36
61 33 Peter Larsson ABB 1.58.40
62 19 Peter Höglund ABB 1.59.07
63 74 Patrik Vrethed 2.00.23
64 63 Jörgen Olmats IFK Västerås Skidklubb 2.01.25
65 85 Tomas Lejderud SWECO 2.02.21
66 46 Hugo Martinez ABB 2.06.52
67 22 Helena Bergsman Smith ABB 2.08.03
68 58 Dag Reuterwall Hässlehuset 2.09.49
69 56 Jan Nilsson ABB 2.13.55
70 9 Mats Johansson ABB 2.17.04

Skriv en kommentar: (Klicka här)

123minsida.se
Bokstäver kvar: 160
OK Skickar...
Se alla kommentarer

| Svar

Senaste kommentarer

10.09 | 12:24

Hej Mattias - ok fixat. //Martin

...
09.09 | 12:44

Min tid blev fel i listan, ska vara 2.02.49.

...
01.09 | 12:49

Hi James - can you explain what mp is? //Martin

...
01.09 | 10:48

Hello Martin,
Do you track mp for tomorrow's half marathon Please share it.

Best

James

...
Du gillar den här sidan