Match Snitt
Snitt Totalt 2019/2020

Matchsnitt   Totalt


      Spelare med "Rött har ökat sedan I Hösten

Snitt totalt
2020-03-04
SerierSnitt totaltSnitt Hösten2019 +/-
sedan Hösten
1Stefan Häll71199,8195,54,3
2Bengt Nilsson68188,5187,11,4
3Jörgen A.52187,9185,42,5
4Hans Melin54187,61816,6
5Claes Norberg51187,4185,32,1
6Jesper Carlsson11185,6185,60,0
7Anders Göransson23183,8181,72,1
8Patrik Häll61183,4186,1-2,7
9Dennis Eriksson52182,3181,50,8
10L-G Arvsell64181,41774,4
11Jan Larsson64175,6172,63,0
12Mats Carlsson5174,2186,5-12,3
13Ari Manninen54170,8167,73,1
14Kent Andersson34170,7176,9-6,2
15Per Hedelin46168,3164,93,4
16Kent Stål21168,0166,41,6
17Benny Albihn50164,0160,73,3
18Björn Zetterlund44161,3155,26,1
19Mohammad36154,1149,44,7
20Bernt Carlsson6146,3146,30,0
21Bengt Sjöberg4143,8134,88,9
22Per Tallberg36143,2136,96,3
23Bengt Månsson11138,8138,80,0
24Jan Pettersson10137,9137,90,0








Hemmasnitt 2019/2020

          

   
Snitt Hemma
2020-03-04
Serier Snitt totalt Snitt 2019/2020  +/-
sedan Hösten
1 Jesper Carlsson 4 212 212 0,0
2 Stefan Häll 35 198,8 191,5 7,3
3 Jörgen A. 28 187,6 187,5 0,1
4 Bengt Nilsson 32 187,3 189,3 -2,0
5 Claes Norberg 23 184,3 175,9 8
6 Hans Melin 22 182,3 178,5 3,8
7 L-G Arvsell 39 181,0 177,4 3,6
8 Dennis Eriksson 24 179,9 178,9 1,0
9 Anders Göransson 19 178,2 171,2 7,0
10 Jan Larsson 34 177,4 170,3 7,1
11 Patrik Häll 25 176,6 179,4 -2,8
12 Mats Carlsson 5 174,2 186,5  
13 Kent Stål 17 173,1 172,5 0,6
14 Per Hedelin 30 168,4 166,6 1,8
15 Ari Manninen 35 168,1 163,5 4,6
16 Benny Albihn 25 161,7 163,1 -1,4
17 Björn Zetterlund 28 161,0 159,1 1,9
18 Mohammad 24 148,0 144,4 3,6
19 Per Tallberg 20 146,6 138,8 7,8
20 Bernt Carlsson 6 146,3 146,3 0,0
21 Bengt Månsson 7 145,3 145,3 0,0
22 Bengt Sjöberg 4 143,8 135 8,8
23 Jan Pettersson 10 137,9 137,9 0,0
      
      
      
      
      
      
 

 
   
      




       







Bortasnitt 2019/2020

    
 Snitt Borta
2020-02-24
SerierSnitt totaltSnitt 2018/2019 +/-
sedan våren
1Anders Göransson4210,5185,824,7
2Stefan Häll36200,9195,65,3
3Hans Melin32191,3193,4-2,1
4Claes Norberg28189,9  
5Bengt Nilsson36189,6176,413,2
6Jörgen A.24188,1195,2-7,1
7Patrik Häll36188,1186,61,5
8Dennis Eriksson28184,3183,30,9
9L-G Arvsell25182,01784,0
10Ari Manninen19175,8172,63,2
11Jan Larsson30173,5179,3-5,8
12Kent Andersson18170,1  
13Per Hedelin16168,2166,51,7
14Mohammad12166,3144,621,7
15Benny Albihn25166,2164,22,0
16Björn Zetterlund16161,6155,75,9
17Kent Stål4146,3166,8-20,6
18Per Tallberg16139,0151,9-12,9
19Bengt Månsson4127,57453,5







   


Skriv en kommentar: (Klicka här)

123minsida.se
Bokstäver kvar: 160
OK Skickar...

Bernt | Svar 21.02.2016 10.54

Välgjord och tänkvärd film om en bowlare

http://www.nytimes.com/video/sports/100000003551195/the-greatest-bowling-story-ever-told.html

Se alla kommentarer

| Svar

Senaste kommentarer

28.03 | 19:12

Tips för bollbyte
Remote-Controlled Bowling Ball - YouTube

...
21.02 | 10:54

Välgjord och tänkvärd film om en bowlare

http://www.nytimes.com/video/sports/100000003551195/the-greatest-bowling-story-ever-told.html

...
25.12 | 14:15
Jultävling 2019 har mottagit 1
16.11 | 11:48
A & B Lag Resultat har mottagit 1
Du gillar den här sidan
Hej!
Prova att göra en egen webbsida precis som jag.
Det är enkelt och du kan prova helt gratis.
ANNONS