Match Snitt
Snitt Totalt 2019/2020

Matchsnitt   Totalt


         

Spelare med "Rött har ökat sedan I Hösten



Snitt totalt
2020-01-13
SerierSnitt totaltSnitt Hösten2019 +/-
sedan Hösten
1Stefan Häll43196,4195,50,9
2Bengt Nilsson40186,5187,1-0,6
3Jörgen A.32186,5185,41,1
4Claes Norberg27186,2185,30,9
5Jesper Carlsson11185,6185,60,0
6Patrik Häll39185,0186,1-1,1
7Anders Göransson15181,7181,70,0
8Hans Melin26181,61810,6
9Dennis Eriksson35181,5181,50,0
10Kent Andersson16179,3176,92,4
11L-G Arvsell42178,11771,1
12Mats Carlsson5174,2186,5-12,3
13Jan Larsson39173,8172,61,2
14Ari Manninen40170,5167,72,8
15Kent Stål17166,4166,40,0
16Per Hedelin34165,4164,90,5
17Benny Albihn36159,9160,7-0,8
18Björn Zetterlund32158,2155,23,0
19Mohammad24148,8149,4-0,6
20Bernt Carlsson6146,3146,30,0
21Per Tallberg24140,6136,93,7
22Bengt Månsson11138,8138,80,0
23Jan Pettersson10137,9137,90,0



Hemmasnitt 2019/2020

          

   
Snitt Hemma
2020-01-13
Serier Snitt totalt Snitt 2019/2020  +/-
sedan Hösten
1 Jesper Carlsson 4 212 212 0,0
2 Stefan Häll 27 193,5 191,5 2,0
3 Bengt Nilsson 24 188,0 189,3 -1,3
4 Jörgen A. 24 188,6 187,5 1,1
5 Mats Carlsson 5 174,2 186,5  
6 Patrik Häll 23 178,8 179,4 -0,6
7 Dennis Eriksson 20 179,4 178,9 0,5
8 Hans Melin 14 179,9 178,5 1,4
9 L-G Arvsell 31 178,9 177,4 1,5
10 Claes Norberg 15 180,1 175,9 4
11 Kent Stål 13 172,5 172,5 0,0
12 Anders Göransson 11 171,2 171,2 0,0
13 Jan Larsson 26 172,3 170,3 2,0
14 Per Hedelin 26 167,0 166,6 0,4
15 Ari Manninen 29 168,0 163,5 4,5
16 Benny Albihn 25 161,7 163,1 -1,4
17 Björn Zetterlund 24 162,5 159,1 3,4
18 Bernt Carlsson 6 146,3 146,3 0,0
19 Bengt Månsson 7 145,3 145,3 0,0
20 Mohammad 20 144,4 144,4 0,0
21 Per Tallberg 16 143,9 138,8 5,1
22 Jan Pettersson 10 137,9 137,9 0,0
23 Bengt Sjöberg 4 143,8 135 8,8
      
      
      
 

 
   
      




       







Bortasnitt 2019/2020

    
 Snitt Borta
2019-11-25
SerierSnitt totaltSnitt 2017/2018 +/-
sedan våren
1Anders Göransson4210,5185,824,7
2Stefan Häll16201,2195,65,6
3Patrik Häll16193,9186,67,3
4Claes Norberg12193,9167  
5Bengt Nilsson16184,3176,47,9
6Dennis Eriksson15184,3183,31,0
7Hans Melin12183,6193,4-9,8
8Kent Andersson4181  
9Jörgen A.8180,3195,2-15,0
10Ari Manninen11177,1172,64,5
11Jan Larsson13176,8179,3-2,5
12L-G Arvsell11176,1178-1,9
13Mohammad4171,0144,626,4
14Per Hedelin8160,3166,5-6,3
15Benny Albihn11155,9164,2-8,3
16Kent Stål4146,3166,8-20,6
17Björn Zetterlund8145,4155,7-10,3
18Per Tallberg8134,0151,9-17,9
19Bengt Månsson4127,57453,5



   


Skriv en kommentar: (Klicka här)

123minsida.se
Bokstäver kvar: 160
OK Skickar...

Bernt | Svar 21.02.2016 10.54

Välgjord och tänkvärd film om en bowlare

http://www.nytimes.com/video/sports/100000003551195/the-greatest-bowling-story-ever-told.html

Se alla kommentarer

| Svar

Senaste kommentarer

28.03 | 19:12

Tips för bollbyte
Remote-Controlled Bowling Ball - YouTube

...
21.02 | 10:54

Välgjord och tänkvärd film om en bowlare

http://www.nytimes.com/video/sports/100000003551195/the-greatest-bowling-story-ever-told.html

...
25.12 | 14:15
Jultävling 2019 har mottagit 1
16.11 | 11:48
A & B Lag Resultat har mottagit 1
Du gillar den här sidan
Hej!
Prova att göra en egen webbsida precis som jag.
Det är enkelt och du kan prova helt gratis.
ANNONS